Wygraliśmy obydwa projekty!

Wygraliśmy obydwa projekty!

Aktualności
Nasz projekt #323 SKATEPARK, czyli aktywnie na Pilczycach otrzymał 3135 głosów, co stawia go na trzecim miejscu wśród projektów osiedlowych. Możemy więc śmiało powiedzieć, że będziemy mieli skatepark na Pilczycach. Projekt #255, czyli Integracyjny plac zabaw otrzymał 3137 głosów, co daje mu 6 miejsce w tegorocznej edycji WBO. Dziękujemy! Bez was by się nie udało! Dziś pokazaliśmy, że razem możemy wszystko i że siła tkwi we współpracy oraz wzajemnej pomocy. Tu macie wyniki głosowania:https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wyniki-glosowania-wbo-2019 Tutaj są statystyki, to też ciekawe:https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/statystyki-glosowania-wbo-2019
Dowiedz się więcej
Promocja WBO – ostatni piknik VI

Promocja WBO – ostatni piknik VI

Aktualności
Ostatni piknik w ramach promocji projektów WBO’19 #255 i # 323 odbył się w niedzielę 6 października na zielonym skwerze przy ulicy Rękodzielniczej. Pomagaliśmy zainteresowanym w oddawaniu głosów na stoisku wyposażonym w dwa komputery. Znów częstowaliśmy uczestników imprezy domowym ciastem, sokami, owocami, kiszonymi warzywami i surówkami. Grupa animacyjna Młodzieżowego Centrum Inicjatyw Prospołecznych „MOJE MIEJSCE” znów zapraszała na naukę chodzenia po linie oraz na szczudłach. Mieliśmy gry planszowe, badmintona, speedball. Dodatkowe atrakcje zapewniał Klaun Kropeczka, który tak jak ostatnio malował dzieciakom twarze, robił zwierzęta z balonów i zapraszał na zajęcia plastyczne. I tym razem pogoda dopisała, a sam piknik odbył się w planowanych godzinach od 16.00 do 19.00, choć pod koniec robiło się już chłodno. Całość finansowana była z Funduszu Czasu Wolnego 2019.
Dowiedz się więcej
PiK na żywo w TVP3 Wrocław

PiK na żywo w TVP3 Wrocław

Aktualności
Dziś się działo, oj się działo! Od 6.30 rano byliśmy już pod zbiornikiem p.poż. przy ul. Górniczej i szykowaliśmy się do pierwszego wejścia na żywo. Opowiadaliśmy o tym, że chcemy przerobić to miejsce na darmowy skatepark WBO’19 #323 na świeżym powietrzu. Kolejne wejście miało miejsce kilka minut po godzinie 8:00 i tym razem łączyliśmy się z telewidzami ze Zespołu Szkół nr 21 przy ul. Ignuta, gdzie nauczyciele i dyrekcja opowiadali o tym jak potrzebny jest im integracyjny sensoryczny plac zabaw WBO’19 #255. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w samym materiale:https://wroclaw.tvp.pl/44648728/02102019
Dowiedz się więcej
Kręcenie filmu promocyjnego

Kręcenie filmu promocyjnego

Aktualności
Kochani, widzimy się w czwartek w betonowej dziurze przy ul. Górniczej o 17:00. Co się będzie działo? A będziemy kręcić film promocyjny do naszego projektu WBO’19 #323. Będzie fotoakcja z dronem i profesjonalnym fotografem! Kręcimy film o tym, jak bardzo ten skatepark jest potrzebny na Pilczycach! Ubierzcie się kolorowe, sportowo, weźcie ze sobą rolki, hulajnogi, rowery i przybywajcie. Nie zapomnijcie o kaskach i ochraniaczach. Zapraszamy też mieszkańców Kozanowa, a szczególnie dzieciaki z Zespołu Szkół 21. O integracyjnym placu zabaw też opowiemy i będziemy zachęcać do głosowania.
Dowiedz się więcej
Promocja WBO – piknik II

Promocja WBO – piknik II

Aktualności
W niedzielę 22 września znów zorganizowaliśmy piknik w ramach Funduszu Czasu Wolnego 2019. I tak jak w dniu wczorajszym podczas wydarzenia promowaliśmy projekty WBO’19 #255 i #323. Całość wydarzenia miała miejsce na zielonych skwerach wzdłuż ulicy Rękodzielniczej w godzinach 16.00 - 18.00. Jako poczęstunek dla uczestników przygotowaliśmy soki, jabłka i śliwki, surówki oraz kiszonki. Zostało nam jeszcze trochę ciasta z dnia poprzedniego, więc i tym razem uczestnicy próbowali pyszne domowe wypieki. Zapewniliśmy atrakcje dla dzieci w postaci gier planszowych, speedball-a oraz badmintona.
Dowiedz się więcej
Promocja WBO – piknik I

Promocja WBO – piknik I

Aktualności
21 września w godzinach 16.00 - 18.00 odbył się pierwszy piknik "Zgrane Pilczyce" po wakacjach. Tym razem wróciliśmy na zielone skwery wzdłuż ulicy Rękodzielniczej na Pilczycach. Podczas pikniku promowaliśmy projekty WBO’19 #255 i #323. Mieszkańcy zostali poczęstowani sokami owocowymi, jabłkami oraz śliwkami. Grupa animacyjna z Młodzieżowego Centrum Inicjatyw Prospołecznych „MOJE MIEJSCE” zorganizowała chodzenie po linie, chodzenie na szczudłach oraz grę speedball, a z naszej strony dołożyliśmy badmintona oraz dwa stoliki z grami planszowymi. Podczas pikniku zbieraliśmy także głosy na projekty WBO przy trzech stanowiskach komputerowych. Panie z Rady Rodziców SP 116 przygotowały trzy blachy pysznego ciasta dla gości pikniku. Było bardzo miło, sympatycznie i rodzinnie. Jak zawsze wydarzenie było finansowane z Funduszu Czasu Wolnego 2019.
Dowiedz się więcej