Nasz zespół

Dream Team, czyli najlepsza ekipa na świecie. Lokalni aktywiście, specjaliści w wielu dziedzinach. Inteligentni, wykształceni, pracowici i przede wszystkim sympatyczni!

W śród nas znajdują się naukowcy akademiccy, programiści i specjaliści IT, ekonomiści, finansiści, specjaliści w dziedzinie urbanistyki oraz miłośnicy gier planszowych, fantastyki i sportu.

Emilia Chmura

Emilia Chmura

Prywatnie jestem mamą 3 córeczek, wrocławianką z wyboru i lokalną działaczką z natury i potrzeby serca.

Z wykształcenia jestem finansistką, po latach w warszawskich korporacjach, pracuję w rodzinnym gospodarstwie rolnym M. Sznajder Kiszone Warzywa z Doliny Baryczy.

Konrad Postawa

Informatyk, absolwentem wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Od 2017 roku prowadzi własną działalność, w ramach której zajmuje się programowaniem webowym, obsługą stron internetowych i projektowaniem graficznym.

Krzysztof Chudy

Prywatnie, mąż, ojciec, mieszkaniec Kozanowa, fan science-fiction i fantastyki, gier planszowych i figurowych.

Wrocławianin od urodzenia, działacz lokalny od momentu spotkania Konrada i Emilii, działa w Radzie Rodziców oraz angażuje się w WBO.

Błażej Stopka

Kim jest? Przede wszystkim od 10 lat mężem super żony a od 9 lat tatą super syna. Od 2002 roku mieszkaniec fantastycznego miasta jakim jest Wrocław.

Obecnie realizuję projekty propagujące ideę SmartCity we Wrocławiu, a moim celem jest wykorzystanie potencjału osiedli: Pilczyc i Kozanowa.

Karol Postawa

Trochę naukowiec, trochę programista, trochę muzyk, trochę społecznik, ale przede wszystkim Wrocławianin i mieszkaniec Pilczyc.

Z tym miastem jestem związany w zasadzie od zawsze i podoba mi się jego otwartość, niepowtarzalna mieszanka różnych stylów, kultur, sposobów życia.

Piotr Kamiński

O mnie będzie krótko. Wrocławianin od urodzenia. Na Pilczycach od lat 15. Szczęśliwy mąż i ojciec.

Fan koszykówki i pasjonat gier planszowych. Posiadający sporą ich kolekcję. Żona twierdzi, że za dużą i niestety muszę się z nią zgodzić. Zaangażowany w Radzie Rodziców SP 19 oraz przedszkola nr 64.

Radek Zieliński

Programista z powołania, fantasta z zamiłowania, wrocławianin z wyboru, działacz z potrzeby.

Tutaj realizuje się jako mąż, (za niedługo) ojciec i psiarz, a zawodowo jest solution architect’em i programistą. Jest założycielem stowarzyszenia OKF Fenix.