Drugie spotkanie z mieszkańcami online

Drugie spotkanie online

Półtora tygodnia po pierwszym spotkaniu online na Facebooku, odbyło się kolejne spotkanie. Tym razem nadawaliśmy 30 września z Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 na Popowicach. W samym spotkaniu uczestniczyli z ramienia Rady Osiedla: Emilia Chmura, Konrad Postawa oraz Tomasz Kapłon. Anna Miśniakiewicz reprezentowała zespół roboczy europejskiego projektu CoSIE. Do spotkania przyłączyli się także przedstawiciele Fundacji Aktywny Senior: Marek Ferenc i Jerzy Lech.

Wzorem spotkanie poprzedniego, rozpoczęliśmy od przedstawienia się i krótkiego opowiedzenia o działaniach Rady Osiedla. Zaproszeni goście powiedzieli kilka słów o sobie i projektach realizowanych na Popowicach.

W drugiej części spotkania widzowie mieli możliwość zadawania pytań, choć same pytania pojawiały się już wcześniej, co było wyłapywane przez moderatora spotkania i odczytywane na wizji. Całość trwała około półtorej godziny (17.00 – 18.30). Materiał był oglądany przez ponad dwa tysiące widzów, a w samym spotkaniu online uczestniczyło kilkanaście osób.

Całość spotkania można obejrzeć tu:
https://www.facebook.com/RadaOsiedlaPilczyceKozanowPopowicePln/videos/3471709172906054

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *