Promocja WBO – festyn w SP 21, czyli piknik V

Piąty piknik WBO

W sobotę 5 października zorganizowaliśmy duży piknik razem z Zespołem Szkół nr 21 w szkole przy ulicy Ignuta 28. Impreza zaplanowana została w godzinach 10:00 – 14:00. W ramach atrakcji dla uczestników poprosiliśmy o pomoc Radę Rodziców z SP 116 i SP 75, która to prowadziła stoisko z pluszakami i zabawkami, gospodarstwo rolna M. Sznajder z Doliny Baryczy miało swoje stoisko degustacyjne oraz prowadziło warsztaty z kiszenia warzyw i robienia surówek. Zorganizowaliśmy także stoły z grami planszowymi. Klub szachowy dołożył swoje stoisko oferujące naukę gry w szachy.

Pasjonaci technologii mogli uczestniczyć w warsztatach programowania RoboKlocków. Animacje dla dzieci zapewnili harcerze oraz klub sportowy proponujący zajęcia z karate i pingponga. Swoje stoisko miała także przychodnia (można było zmierzyć ciśnienie i zbadać poziom cukru we krwi) oraz masażysta.

Przed szkołą ustawiło się wojsko, które prezentowało sprzęt terenowy oraz pasjonaci tuningu pokazujący samochody stylizowane na postacie z filmu “Auta”. Natomiast stołówka szkolna zapewniała kawę, herbatę oraz placki ziemniaczane, a Rada Rodziców dołożyła od siebie kilka blach pysznego domowego ciasta jako poczęstunek dla osób oddających swoje głosy w ramach promowanych projektów WBO’19 #255 i #323. Podczas festynu dzieciaki mogły bawić się bańkami mydlanymi oraz uczestniczyły w konkursach, w których nagrodami były zestawy zawierające masy plastyczne i foremki do odciskania kształtów zwierząt. Nagrody zostały sfinansowane z Funduszu Czasu Wolnego 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *