Skatepark na Pilczycach coraz bliżej

Skatepark - wizualizacja

W roku 2019 nasz projekt WBO #323 SKATEPARK, czyli aktywnie na Pilczycach zajął trzecie miejsce wśród projektów osiedlowych i od tej chwili mogliśmy już powiedzieć, że będziemy mieli skatepark na osiedlu. Już po dwóch miesiącach odbyło się pierwsze spotkanie projektowe, a potem przyszedł COVID-19 i wszystko się posypało. Na szczęście już w w wakacje 2020 roku udało nam się skompletować dokumenty, a we wrześniu i październiku przeprowadzono konieczne ekspertyzy.

Od tego czasu sprawa nabrała rozpędu i oto mamy pierwszy oficjalny projekt przygotowany przez pracownię architektoniczną MODUS. Projekt powstał przy ścisłej współpracy z wrocławską sceną deskorolkową. Bez całej masy wiedzy od skaterów nie udało by się nam nic wypracować. Zwyczajnie stworzylibyśmy jakiś nieużyteczny twór. Na szczęście dobrze się dogadujemy i oto pierwsze efekty.

Już niedługo rozpoczynamy prace koncepcyjne nad otoczeniem skateparki, czyli nad miejscem do wypoczynku i rozgrzewki. Nie zapominamy także o stojaku na rowery i może deski? Co wy na to? Czego potrzebujecie w pobliżu skateparku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *