Spotkanie z mieszkańcami online

Pierwsze spotkanie online

Jako Radni osiedla Pilczyce – Kozanów – Popowice Płn. i jako przedstawiciele grupy PiK zaplanowaliśmy spotkania z mieszkańcami, by poznać ich problemy i pomóc w rozwiązaniu ważnych i pilnych spraw. Niestety koronawirus trochę popsuł nam plany i zamiast spotkań „na żywo” musieliśmy zdecydować się na wideokonferencje za pośrednictwem Facebooka.

Nasze pierwsze spotkanie nadawane było 19 września z Ośrodka Działań Społeczno-Kulturalnych „Piast” na Pilczycach. W spotkaniu uczestniczyło dwoje radnych Emilia Chmura i Konrad Postawa, nikt więcej nie wyraził chęci udziału.

Opowiedzieliśmy zatem o działaniu rady, bieżących projektach i realizowanych zadaniach. W drugiej części spotkania mieszkańcy mieli możliwość zadawania mam pytań. Całość transmisji była publikowana na żywo za pośrednictwem transmisji Facebooka, a mieszkańcy zadawali pytania w komentarzach.

Spotkanie trwało niemal godzinę (17.00 – 18.00) i zostało obejrzane ponad dwa tysiące razy od chwili jego zakończenia. W samej transmisji na żywo brało udział kilkunastu mieszkańców.

Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj:
https://www.facebook.com/RadaOsiedlaPilczyceKozanowPopowicePln/videos/2110813202395567

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *